Leia oma päikeseprillid ja spordiprillid taskukohase hinnaga
Tasuta transport Eestis alates 40€ tellimustele, tasuta tagastamine!

Sinise valguse prillid - kaitse Sinu silmadele

Tehnoloogia järjepidev areng on toonud inimeste igapäevaellu aina rohkem nutiseadmeid ning erinevaid ekraane. Sinine valgus on meid tegelikult ümbritsenud juba enne esimeste ekraanide teket, kuid teatud juhtudel sinise valguse spekter ei ole meie silmadele kahjulik - näiteks päike eritab igapäevaselt sinist valgust ja selle mõju on meile pigem positiivne, eesmärk on tagada inimeste ärkvelolek. Kuna erinevad seadmed ja nendest kiirguv sinine valgus asetsevad meie silmadele väga lähedal, siis sinise valguse prillid on lahendus oma silmade kaitseks. 
Tänapäeva maailmas on ekraanidega töötamine või seal aja veetmine osa pea iga inimese tavapärasest igapäeva rutiinist. Pidev ekraani vaatamine väsitab ja ärritab silmi, halvematelt juhtudel võib ka pidev sinine valgus tekitada silma võrkkestale fotokeemilised kahjustused. Teaduslikult on tõestatud, et pidev sinise valguse tarbimine mõjutab meie une kvaliteedi ja seda ikka negatiivses suunas - ajule antakse signaal, mille tulemusel keha toodab vähem uneks vajaliku hormooni ehk melatoniini. 

Sinise valguse prillid on mõeldud ekraanidelt tuleva sinise valguse kas filtreerimiseks või siis täielikuks blokeerimiseks. See omakorda vähendab silmade koormust ja nende kiiret väsimist. 

Mõeldes Sinu silmadele, oleme oma tootevalikut täiendanud sinise valguse prillidega. Meie prillid sobivad ideaalselt inimestele, kes töötavad arvuti taga või on autoroolis. Need tagavad Sinu silmade heaolu, sealjuures prillid on stiilsed ja moekad ning väga vastupidavad. 

Hoolitse oma silmade heaolu eest ja vali sinise valguse prillid meie e-poest!


Eelmine
Kuidas leida endale sobilik prillisuurus?
Järgmine
Päikeseprillide hoiustamine

Lisa kommentaar

Email again: