Leia oma päikeseprillid ja spordiprillid taskukohase hinnaga
Tasuta transport Eestis alates 40€ tellimustele, tasuta tagastamine!

Päikeseprillide hoiustamine

Kas olete kunagi leidnud end päikeseprille kandes mõttelt, et mis juhtub, kui prillid maha kukuvad ja kriimustada saavad? Paremal juhul ei juhtu midagi - muretu kandmine saab kesta. Halvemal juhul saab kahjustada prillide raam või klaasid.
Päikeseprillid on mitte ainult stiilseks moeaksessuaariks, vaid ka oluliseks
vahendiks teie silmade kaitsmiseks päikesekiirte eest. Kriimustatud klaasid võivad vähendada klaaside efektiivsust ning mõjutada teie silmade kaitset päikese eest. Lisaks tahab silm fokuseerida kindlale punktile - kui klaasi peal on kahjustus,
siis silmalihased võivad teha tarbetult tööd antud kriimustuse "leidmiseks".
Allpool on leitavad mõned näpunäited, kuidas säilitada oma 
päikeseprillide
kvaliteeti ja vältida klaaside kriimustamist.

1.Hoidke päikeseprille ümbrise sees. Päikeseprillide kaasas kandmine on mugav, kuid see võib suurendada kriimustuste tekkimise ohtu. Investeerige kvaliteetsesse päikeseprillide ümbrisesse või prillitoosi, et neid kaitsta kukkumiste, kriimustuste ja purunemise eest.

2.Puhastage õigesti. Enne prillide puhastamist eemaldage tolm ja mustus õrnalt mikrokiudlapiga. Vältige karedaid või kriimustavaid materjale, mis võivad klaase kahjustada. Kasutage spetsiaalset prillipuhastusvahendit ja -lappi, et vältida kriimustusi ja säilitada nende läige.

3.Vältige ohtlikke pindu. Ärge asetage päikeseprille kriimustavate pindade, nagu liiv või kivid, lähedale.

4.Hoidke päikeseprille. Selleks, et päikeseprillid säilitaks oma tavapärase kuju, ei ole soovitatav kanda neid pealae peal - raam võib välja venida.
Kindlasti ei tohi päikeseprille jätta pikaks ajaks sooja kätte seisma, sest prillide pind võib saada pikaajalisest kuumusest tulenevalt kahjustada.

5. Hoia neid puhtana.
Kandke päikeseprille ainult puhaste kätega ja vältige sõrmejälgede või rasva jätmist klaasile. See mitte ainult ei hoia neid
väljanägemise poolest parematena, vaid aitab vältida ka kriimustusi klaasidel.

Kokkuvõtteks, päikeseprillide kvaliteetne hoiustamine ja hooldamine on oluline nende eluea pikendamiseks ning teie silmade kaitsmiseks. Kriimustuste vältimine tagab, et saate nautida selget nägemist ja kaitset päikesekiirguse eest. 

Refresh e-poest leiad lisaks kvaliteetsetele päikeseprillidele ka vajalikud tarvikud oma prillide õigeks hoiustamiseks ning klaaside puhastamiseks. 

Tervemate silmade ja päikeseprillide heaks!
Eelmine
Sinise valguse prillid - kaitse Sinu silmadele
Järgmine
ECO päikeseprillid

Lisa kommentaar

Email again: