Leia oma päikeseprillid ja spordiprillid taskukohase hinnaga
Tasuta transport Eestis alates 40€ tellimustele, tasuta tagastamine!

Kuidas valida mäesuusaprille ?

Mäesuusaprillide üldised ja põhilised valikukriteeriumid on üldjuhul küllaltki lihtsad - Sa soovid, et klaasid ei läheks uduseks, prillid oleksid ilusti ümber pea ja mugav võiks ka olla. Loe lähemalt, mida veel jälgida tuleks. 
100% UV kaitse on tänastel mäesuusaprillidel juba küllaltki levinud nähtus, seega ultraviolett kiirguse mõju pärast pigem väga muretsema ei pea. Küll aga võiksid veenduda selles, kas Sulle huvipakkuvad prillid sobituvad ka Sinu kiivriga? Ka meie tootevalikust leiab selliseid prille, mis on mõeldud sisuliselt talvemütsiga kasutamiseks ning standardset kiivrit nendega koos kasutada ei saa. Seetõttu on hea, et saad vajadusel prillid osta, proovida ja need tagasi saata või meile lisaküsimusi esitada, et oskaksime Sinu vajadusi arvestades Sulle parima pakkumise teha. Sama teema kehtib ka siis, kui Sa oled prillikandja ning Sa soovid oma nägemisprille suusaprillide all kanda.

Prillid ja prilliklaaside toonid. Kas klaasi värv omab mingit tähtsust või on tegu pelgalt moe küsimusega? Vastus on jah ja ei. Muidugi võid osta halli klaasiga prillid, sest need sobituvad näiteks Sinu jopega. Teisalt, hall peegel klaas on parim lahendus sellisel päeval, kus päike paistab ja kiirgus on ere. 
Üldjuhul tasub meeles pidada seda:

* Tumedad või peegelklaasid, nagu näiteks hall, punane, must - päikesepaistelised ilmad, päikese valguse läbilaskevõime madal.
*Pehmemad toonid, näiteks kollane, kuldne, roosa - parandavad kontrasti pilvistes oludes.
* Universaalseks kasutamiseks sobivad toonid, nagu näiteks sinine ja roheline. 

Lisaks. Prillide puhul on samuti oluline kasutajamugavus. Kas on piisavalt pehmendusi, kas rihm on reguleeritav ja kas leidub piisavalt õhutusavasid.

Kõikidele nendele parameetritele vastavad mäesuusaprillid leiad meie e-poest!
Ja oluline on see, et prillid sobivad ka lumelauduritele ! :) 
Eelmine
Kuidas valida spordiprille?
Järgmine
Kuidas leida endale sobilik prillisuurus?

Lisa kommentaar

Email again: